Home
Firma
Serwis
Dojazd
Kontakt
Linki
Panel Serwisowy
home firma aktualności
Firma
Firma Ton Color jest obecna na lubuskim rynku od maja 1990 roku. Jej oferta obejmuje sprzedaż i produkcję sprzętu komputerowego oraz obsługę serwisową przedsiębiorstw i instytucji. Zajmuje ona jedną z czołowych pozycji w województwie lubuskim pod względem wielkości obrotów. Jest to w dużej części zasługa potencjału finansowego, który pozwala realizować na bieżąco zamówienia o znacznej wartości. Firma jest w dniu dzisiejszym liczącym się w województwie autoryzowanym serwisem współpracującym z takimi firmami jak ASSECO Polska. Od wielu lat działa także jako partner takich firm jak: Microsoft, HP, Intel, Asus, Fujitsu, Insert, Novitus

Ton Color pomaga swoim klientem budować niezawodne i bezpieczne systemy teleinformatyczne. Projektuje i buduje zintegrowane sieci komputerowe wykorzystując przy tym najnowsze technologie. Swoje wysiłki skupia na doborze produktów i rozwiązań do potrzeb firm w taki sposób, by wspomagały ich rozwój i poprawiały efektywność funkcjonowania. Przeważająca większość obrotu pochodzi z kompleksowej obsługi firm, które postrzegają Ton Color nie tylko jako dostawcę, ale przede wszystkim jako solidnego i wiarygodnego partnera przy rozwiązywaniu wszelkich problemów. Ton Color przywiązuje ogromne znaczenie do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego co w dużym stopniu wpływa na zadowolenie klientów. Zobowiązanie firmy do dokonywania okresowych przeglądów technicznych w ramach umowy stałej opieki serwisowej zwiększa jej wiarygodność w oczach klientów. Dzięki ich satysfakcji ze świadczonych usług firma ma ugruntowaną pozycję na rynku i stale poszerza krąg odbiorców swoich produktów.

Pracownicy posiadają specjalistyczne wyższe wykształcenie, a swoje kwalifikacje i wiedzę regularnie uzupełniają na szkoleniach organizowanych przez liczące się korporacje: INTEL, Microsoft, HP, Fujitsu, Asus, Novitus. Niektórzy z nich, są związani z firmą od początku jej istnienia.

Osiągnięcia firmy są efektem doświadczeń i wysokich kompetencji pracowników oraz współpracy z partnerami, oferującymi najlepsze na świecie produkty i technologie.